Lyžařský kurz - pro školní rok 2019/2020

Datum konání:

3. 2. - 10. 2. 2020

Odjezd:

3. 2. 2020 sraz v 11.45 hod. na Hlavním vlakovém nádraží v Plzni

Návrat:

10. 2. 2020 příjezd v 11.38 hod. na Hlavní vlakové nádraží v Plzni

Cena kurzu:

4. 200,- Kč v ceně je zahrnuta plná penze, ubytování a náklady spojené s dopravou. V ceně není zahrnuta cena permanentky na lyžařský vlek (cca = 400,- Kč na den – 5 dní lyžování, celkem: 2. 000,- Kč ).

Placení:

V sekretariátu u asistentky ředitele Danuše Filipi, nebo na účet školy: 483 379 0287/0100, v. s. = evidenční číslo žáka. Splatnost kurzu je do 20. 1. 2020.

Org. pokyny:

Výcvik v tomto kurzu povedou učitelé BPA. Výcvik bude probíhat na sjezdových lyžích podle metodiky Českého svazu lyžařů. Vedoucí kurzu zodpovídá za program výcviku, který je možno měnit podle místních klimatických, sněhových a finančních podmínek.

Ubytování:

Výcvikové středisko BPA Malé Svatoňovice, stravování bude zajištěno.

Výzbroj a výstroj:

Kompletní vybavení pro sjezdové lyžování, lyž. přilba, hadr na čištění lyží, brýle proti větru a slunci, doklad o seřízení lyží (ski servis), domácí obuv, sálová obuv, věci osobní potřeby (léky), náhradní oblečení, opalovací krém, občanský průkaz, průkaz pojištěnce, sešit a psací potřeby. Není vhodné si osobní věci vézt v kufru, nejvhodnějším zavazadlem je krosna.  Lyže do vlaku musí být svázané, nejlépe v obalu a vše označené jménem (hlavně lyže, které jsou půjčené).

Upozornění:

Upozorňujeme na přísný zákaz požívání alkoholických nápojů, kouření a aplikaci jiných návykových látek během LVK. Nerespektování tohoto zákazu budou řešit následná kázeňská opatření dle školního řádu. Dodatečné příjezdy a předčasné odjezdy z kurzu musí být předem projednány na základě písemné žádosti s vedoucím kurzu.

Odpovědný vedoucí:

Mgr. Lukáš Mencl

Pro více informací

PDF view

© 2020 Bezpečnostně právní akademie Plzeň, s. r. o., střední škola